Α/Α |
Περιγραφή |
Ονοματεπώνυμο Υπευθύνου |
1 |
Αίθουσα 1 (Γ51) |
Πάλλα Μαρία (Φιλολογικών) |
2 |
Αίθουσα 2 (Γ31) |
Παπαχρυσοστόμου Καρολίνα (Μαθηματικών) |
3 |
Αίθουσα 3 (Εργαστήριο Φυσικής) |
Σωτηρίου Εμμανουήλ (Φυσικής) |
4 |
Αίθουσα 4 (Εργαστήριο Χημείας) |
Γιαννακού Λεόντιος (Χημείας) |
5 |
Αίθουσα 5 (Εργαστήριο Βιολογίας) |
Κωνσταντίνου Ανδρέας (Βιολογίας) |
6 |
Αίθουσα 6 (Αίθουσα Τέχνης) |
Βασιλείου Αντιγόνη (Τέχνης) |
7 |
Αίθουσα 7 (Α41) |
Χαραλαμπίδης Νεόφυτος (Οικονομικών) |
8 |
Αίθουσα 8 |
|
9 |
Αίθουσα 9 (Αίθουσα Γλωσσών) |
Αντωνίου Αγγελική (Γαλλικών) |
10 |
Αίθουσα 10 (Β11) |
Μανδρίτη Μαριλένα (Φιλολογικών) |
11 |
Αίθουσα 11 (Α42) |
Σαζείδου Ευτυχία (Πληροφορικής) |
12 |
Αίθουσα 12 (Α21) |
Γιαννακού Λεόντιος (Χημείας) |
13 |
Αίθουσα 13 (Α31) |
Κυπριακού Χριστίνα (Μαθηματικών) |
14 |
Αίθουσα 14 (Αίθουσα Μουσικής) |
Τζιοβάνη Ξάνθη (Μουσικής) |
15 |
Αίθουσα 15 (Εργαστήριο Τεχνολογίας) |
Παπαδόπουλος Πόλυς (Τεχνολογίας) |
16 |
Αίθουσα 16 (Εργαστήριο Τεχνολογίας) |
Κωνσταντίνου Κωνσταντίνος (Τεχνολογίας) |
17 |
Αίθουσα 17 (Εργαστήριο Φυσικής) |
Μπόφος Βασίλειος (Φυσικής) |
18 |
Αίθουσα 18 (Γραφείο ΣΕΑ) |
|
19 |
Αίθουσα 19 (Γραφείο Εφημέρευσης) |
|
20 |
Αίθουσα 20 (Αίθουσα Στήριξης) |
|
21 |
Αίθουσα 21 (Γ32) |
Σωτηρίου Εμμανουήλ (Φυσικής) |
22 |
Αίθουσα 22 (Γ52) |
Λαδά Μαρία (Μαθηματικών) |
23 |
Αίθουσα 23 (Γ41) |
Σταύρου Σταύρη (Φιλολογικών) |
24 |
Αίθουσα 24 (Γ33) |
Ροδίκη Ιφιγένεια (Φιλολογικών) |
25 |
Αίθουσα 25 (Γ11) |
Ασσιώτου Θάλεια (Φιλολογικών) |
26 |
Αίθουσα 26 (Γ61) |
Μιχαήλ Βαρβάρα (Φιλολογικών) |
27 |
Αίθουσα 27 (Β31) |
Λεοντίου Ρένα (Φιλολογικών) |
28 |
Αίθουσα 28 (Β52) |
Φωτιάδου Γιόλα (Φιλολογικών) |
29 |
Αίθουσα 29 (Αίθουσα Οικογενειακής Αγωγής) |
Κουφέττα Μαρία (Οικογενειακής Αγωγής) |
30 |
Αίθουσα 30 (Αίθουσα Οικονομικών) |
Νεοπτολέμου Ανδρέας (Οικονομικών) |
31 |
Αίθουσα 31 (Αίθουσα Γλωσσών) |
Αναστασίου Τάσος (Αγγλικών) |
32 |
Αίθουσα 32 (Β51) |
Μέττα Σταυρούλα (Αγγλικών) |
33 |
Αίθουσα 33 (Β42) |
Νεοπτολέμου Ανδρέας (Οικονομικών) |
34 |
Αίθουσα 34 (Β32) |
Ευτυχίου Μαρία (Μαθηματικών) |
35 |
Αίθουσα 35 (Α11) |
Καζακαίου Αθηνά (Φιλολογικών) |
36 |
Αίθουσα 36 (Α22) |
Ψαρά Αννίτα (Φυσικής) |
37 |
Αίθουσα 37 (Α43) |
Κωνσταντίνου Κωνσταντίνος (Σχεδιασμού-Τεχνολογίας) |
38 |
Αίθουσα 38 (Βιβλιοθήκη) |
Χριστοδούλου Μαρία (Φιλολογικών) |
39 |
Αίθουσα 40 (Εργαστήριο Πληροφορικής) |
Κορδάτου Γεωργία (Πληροφορικής) |
40 |
Αίθουσα 41 (Εργαστήριο Πληροφορικής) |
Τζαστούδη Αναστασία (Πληροφορικής) |
41 |
Αίθουσα 42 (Εργαστήριο Πληροφορικής) |
Σαζεϊδου Ευτυχία (Πληροφορικής) |
42 |
Αίθουσα 43 (Αίθουσα Ιστορίας) |
Πάλλα Μαρία (Φιλολογικών) |
43 |
Αίθουσα 44 (Α23) |
Γεωργιάδης Γιώργος (Θρησκευτικών) |